logo Venus Blue

PRZYJĘCIA WESELNE, BANKIETOWE I OKOLICZNOŚCIOWE

Venus Blue Sala Bankietowa
ul. Strużańska 15
05-119 Józefów k. Legionowa
biuro@venus-blue.pl
tel: 692 881 447

Zapisz się na uroczystość


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Rezerwacja


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów

O nas

Sala Bankietowa
Venus Blue

Venus Blue Sala Bankietowa
ul. Strużańska 15, 05-119
Józefów k. Legionowa

Sala bankietowa Legionowo

Jesteśmy firmą gastronomiczną działającą od 2006 roku, znajdująca się w Józefowie kolo Legionowa w odległości 25 km. od centrum Warszawy. Zdobyliśmy duże doświadczenie organizując przez ten czas mnóstwo przyjęć weselnych, różne uroczystości i spotkania. Mamy do zaoferowania 2 lokale – sale Afrodyta i Karczmę Jakuba. W tym roku poszerzamy swoje usługi oddając do użytku salę bankietowa VENUS BLUE . Nasz zespól ludzi dbający o przygotowanie przyjęć to osoby wykwalifikowane, mający doświadczenie w branży gastronomicznej. Posiadamy swoje rozbudowane zaplecze kuchenne a nasi kucharze dbają o smak , świeżość, estetykę i różnorodność potraw.

Venus Blue

VENUS BLUE

Venus Blue Sala Bankietowa

Sala bankietowa Afrodyta

AFRODYTA

Afrodyta Sala Bankietowa

Karczma Jakuba

KARCZMA JAKUBA

Karczma Jakuba

Sale Bankietowe

W naszej ofercie znajdują się trzy wyjątkowe sale, każda z nich zaprojektowana z myślą o różnych potrzebach i stylach naszych klientów, co pozwala nam na organizację szerokiego zakresu wydarzeń.

Sala bankietowa Venus Blue

Każda z sal jest wyjątkowa i oferuje różnorodne możliwości aranżacji oraz wyposażenia, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, tworząc idealne warunki na każdą okazję.

Venus Symbol

Zarezerwuj salę na swoją uroczystość

Zarezerwuj jedną z naszych sal na swoją uroczystość i przeżyj niezapomniane chwile w miejscu, gdzie luksus spotyka się z wyrafinowaniem. Dzięki naszej elastycznej ofercie i dopasowaniu do indywidualnych potrzeb, zapewnimy, że Twoje wydarzenie będzie dokładnie takie, jak sobie wymarzyłeś, pełne elegancji i niepowtarzalnej atmosfery.