O NAS

Sala Bankietowa Venus Blue


Jesteśmy firmą gastronomiczną działającą od 2006 roku, znajdująca się w Józefowie kolo Legionowa w odległości 25 km. od centrum Warszawy. Zdobyliśmy duże doświadczenie organizując przez ten czas mnóstwo przyjęć weselnych, różne uroczystości i spotkania. Mamy do zaoferowania 2 lokale – sale Afrodyta i Karczmę Jakuba. W tym roku poszerzamy swoje usługi oddając do użytku salę bankietowa VENUS BLUE . Nasz zespól ludzi dbający o przygotowanie przyjęć to osoby wykwalifikowane, mający doświadczenie w branży gastronomicznej. Posiadamy swoje rozbudowane zaplecze kuchenne a nasi kucharze dbają o smak , świeżość, estetykę i różnorodność potraw.

Obsługa kelnerska jest zawsze dostosowana do wielkości przyjęcia i zwracająca uwagę na każdy szczegół podczas trwania imprezy oraz dbająca o gości weselnych. Przyjęcia w naszych salach tworzymy z pasja i jesteśmy otwarci na naszych gości.

Oferta dla
firm


Organizujemy imprezy firmowe, plenerowe, grille, pikniki, firmowe bankiety i spotkania wigilijne. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług. Sprostamy najwyższym wymaganiom każdego klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług. Służymy fachową pomocą na każdym etapie przygotowań.

Zapytaj o ofertę